Правила та рекомендації проходження лікування в МЦ

Правила та рекомендації проходження лікування в МЦ

Після обстеження, лікар інформує пацієнта про установлений діагноз, призначених дослідженнях і лікувальних процедур, а також можливі варіанти розвитку захворювання і подальшого лікування.

Пацієнту пропонується ознайомитись із «Згодою на обробку персональних даних» та письмово затвердити.

Згідно основам Страхової медицини Вам (пацієнту) пропонується укласти “Інформовану згоду на медичне втручання” і письмово затвердити, згідно з переліком послуг, що надаються в нашому Медичному центрі. Пацієнту пропонується погодитися на проведення всіх необхідних методів діагностики і лікування.

При наявності сумнівів в установленому діагнозі призначається 1 – 3 сеанси «пробного» лікування. При відсутності позитивного ефеукту – призначається додаткове обстеженгя та консультації інших спеціалістів.

Пацієнт повинен знати, що успіх лікування залежить від тяжкості хвороби і тривалості захворювання, або інших перенесенних раніше хвороб, і їх ускладнень.

Пацієнт зобов’язується дотримуватися всіх рекомендацій і призначення лікаря, а також уникати обставин, які можуть перешкодити досягненню позитивного результату під час проходження лікування в Медичному центрі.

Недотримання приписів лікаря може спричинити погіршення перебігу захворювання або його загострення. У цьому випадку лікарі та інші фахівці Медичного центру не несуть відповідальності в разі погіршення стану здоров’я пацієнта.

Консультація лікаря може включати в себе:
1. обстеження з видачею консультативного висновку із наданням необхідної допомоги;
2. обстеження з видачею консультативного висновку (за бажанням пацієнта) без надання необхідної допомоги;
3. «Профілактичні масажи» надаються реабілітологом із безоплатною консультацією лікаря.

При проходженні лікування в Медичному центрі при призначенні курсу лікувального масажу полягає домовленість між пацієнтом і реабілітологом (фахівцем з масажу) на предмет визначення конкретного часу, умов і методики проведення сеансу масажу. У разі виникнення у однієї із сторін не передбачуваних обставин, які унеможливлюють проведення сеансу масажу, ця сторона (пацієнт або фахівець) зобов’язана попередити іншу сторону в строк не пізніше 12 годин до початку сеансу.

Якщо вага пацієнта перевищує 100 кг – вартість одного сеансу масажу збільшується на суму до 30%, це пов’язано з підвищеною складністю роботи фахівця із застосуванням додаткових фізичних зусиль. Пацієнт повинен з’являтися на лікувальні процедури з індивідуальної простирадлом. При необхідності – простирадло можна придбати в Медичному центрі.

Простирадла (власні пацієнта), що не забираються пацієнтом після закінчення курсу лікування через 30 днів, здають на ганчір’я для санітарних потреб Медичного центру.

Перед проходженням будь-якої процедури, включаючи прийом лікаря, необхідно прийняти ванну, або душ, і бути одягненим в чисту білизну.

Заборонено під час процедур жувати жувальну гумку.

Заборонено проходити на сеанси масажу, або інші маніпуляції і процедури в нетверезому стані і під дією наркотичних речовин. Якщо пацієнт спізнився на процедуру більш ніж на 15 хв, то сеанс лікування переноситься на інший день.
У зв’язку з підвищеною алергічних станів серед населення (пацієнтів) просимо в день проведення процедур, не користуватися парфумами з різкими запахами. Також забороняється використовувати під час масажу масла, і мазі з різкими запахами.

Після закінчення кожного сеансу процедур необхідно відпочити в приміщенні Медичного центру не менш 10-20 хвилин із контролем Артеріального тиску.
Перед процедурами за 1-1,5 години не рекомендується приймати їжу і палити.

Після маніпуляцій на поперековому відділі хребта, або проведеної тракції (витягування) хребта рекомендуємо Вам їхати додому на задньому сидінні автомобіля в позиції лежачи на боці – в позиції найменшого болю, найбільш можливого комфорту.

Після маніпуляцій на поперековому відділі хребта, просимо Вас застосовувати (при відсутності протипоказань) напівжорсткий корсет, пас штангіста.

Після маніпуляцій на шийному відділі хребта, або проведеної тракції (витягування) просимо Вас застосовувати (при відсутності протипоказань) фіксуючий комірець Шанца із контролем Артеріального тиску із відпочинком в умовах медцентру не менше 30 хвилин.

Бажаємо Вам міцного здоров’я. З повагою лікар Коваленко Є.М.